Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Q&A | Radosław Patlewicz

Dodano: 2019-06-21

Wyświetleń: 7379

Czas trwania: 45:55

Opis materiału Q&A | Radosław Patlewicz


         #Patlewicz #Jabłonowski #Czerniak

► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa!
http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/

► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem:
[email protected]

WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: 
► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ 
►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW 
►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ 
►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe 
► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com 
► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn

Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.        

Komentarze


Media Narodowe
Osoby chętne do wpisania się na listę rot niepodległości prosimy o wysyłanie zgłoszenia na adres: [email protected] ► Przypinki #NieDlaRoszczeń (447) są od teraz dostępne tutaj: https://marszniepodleglosci.pl/produkt/przypinka-niedlaroszczen/ ► Grafika do podmiany avataru (zdjęcie profilu/użytkownika): httpsz://megawrzuta.pl/download/e167dde25d983f3edc5933a72f9b03df.html ► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa! http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/ ► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem: [email protected] WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: ► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ ►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW ►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ ►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe ► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com ► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.
SebastianX
Oglądając wiele różnych kanałów na yt które można uznać za patriotyczne i ludzi przemawiających mam coraz więcej wątpliwości co do większości kanałów i dobrze ze nie wpłacam żadnych darowizn bo już żałuję ze niektórym patriotom zaufałem tracąc czas na oglądanie manipulatorów i kłamców
trzykawki54
Zaczyna mnie bardzo irytować to wtykanie języka angielskiego w nasz ojczysty! Nie żadne Q&A tylko Pytania i Odpowiedzi do jasnej cholery. Media Narodowe powinny dbać o język.
Eutanazy Xsiąże Powązki
Mądry facet. Jedna z niewielu wysp intelektu na oceanie głupoty, oszołomstwa i kretynizmu obecnej pseudokonserwatywnej sceny.
Anastazja Barańska
Proszeo wytlumacczenie pojecia : Zla robota antysystemowa
Robert Wazik
POLSKA 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱
AKSORZ AKSORZ
Połączenie panów Mosakowskiego i Jabłonowskiego to nic innego jak szur z szurem się zeszli.
Gabi Pochopien
Bardzo dobrze Pan mowi, ja pare razy prosilam Pana Olszanskiego laczyc sie razem, nie walczyc. My wszyscy mamy te Same mysli i Dazenia, Polska dla Polakow. Zgoda Buduje a niezgody rujnuje, to nie jest nowe ale czesto zapomniane.
Magdalena Masur
Kiedy zacznie palic sie dom wyprowadzcie najblizszych, a nastepnie i to koniecznie wszystkie dokumenty, metryki, ubezpieczenia itd, gdyz ich pozniejsze odtworzenie w urzedach kosztuje czasu, kasy, a przede wszystkim nerwow.
Daniel Łukasik
Widzę że mnóstwo ataków od tak zwanych "troli" , bez żadnej merytoryki , sam jad , najwięcej to zwolennicy Jabłonowskiego , to mówi samo za siebie. Brawo Panie Patlewicz tak trzymać , trzeba być solą w oku tych ignorantów.