Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Groomsh. Storm Chasers.

Dodano: 2017-09-08

Wyświetleń: 707938

Czas trwania: 02:03

Opis materiału Groomsh. Storm Chasers.


         Groomsh ( https://m.me/groomshBOT ) to bot internetowy działający w ramach aplikacji Facebook Messenger, stworzony do tego aby alarmować społeczności lokalne o możliwości wystąpienia burz. Bot umożliwia użytkownikowi skanowanie obszaru, w którym się znajduje pod kątem występowanie jednostek burzowych. Bot poinformuje użytkownika o nadchodzącej burzy nawet jeśli ten nie korzysta w tej chwili z aplikacji Facebook Massanger, oraz umożliwia poinformowanie znajomych o zagrożeniu. 

Historia Łowców Burz przedstawiona w filmie jest przykładem tego jak ludzie dzięki swojej pasji są w stanie pomagać innym.

We współpracy z:
Typhoon Storm Chaser
(do)Gonimy Burzę
Pomorskie obserwatrium burzowe w Lniskach

Groomsh ( https://m.me/groomshBOT ) is a bot on Facebook Messenger that provides you with latest storm forecast. It's main concerns are storms and efficient warning about dangers connected with them. Bot enables you to scan the environment search for storms by using specialist radar.

See the story of Storm Chasers using the newest technology to track and report storm events to the local communities.

In cooperation with:
Typhoon Storm Chaser
(do)Gonimy Burzę
Pomorskie obserwatrium burzowe w Lniskach        

Komentarze


NihonDream
Jeżeli chodzi o reklamę to...atak histerii? Owce w pałacu, pola po tym "strasznym" żywiole jak nietknięte, kukurydzy nie komentuję. Przekaz ma mieć jakiś sens a nie pokazywać atak histerii i pseudosensowne akcje pod szyldem "spieszmy się bo idzie złe". Zmarnowana szansa a szkoda.
thekenrycz
bardzo ładne promo Defendera :)
woda słodka
Oni jechali po swoim polu kukurydzy. Pędzili na skróty do domu. Ewentualnie na proźbe właściciela by mu pomoc. Ale wygląda to iditycznie. Tyle w temacie.
Ziom Laska
Może kurwa po polsku a nie wiecznie ten jebany angielski a krajobraz wyglada jak po jakims tornadzie.
Tadeusz Dec
Aplikacja dla całkowitych ignorantów i laików których świat mieści sie w wyświetlaczu smartfona. Człowiek mający minimalną wiedzę o naturze i jej prawach, a także pokorę potrafi wyciągnąć lepsze wnioski na podstawie obserwacji nieba i jego dynamiki. Dla zainteresowanych polecam książkę "Meterologia dla każdego"
Zły Maciek
XD
GromKuba
Ten film pokazuje jak zachowują się namiętni użytkownicy smartfonów - patrzą na ekranik a nie na drogę, w trakcie niebezpiecznej jazdy oglądają owieczki, przejeżdżają pole kukurydzy a potem zapędzają owce do pałacu żeby nie zmokły...
Piotr Bartosiak
łapka w dół za kukurydze
JackOB 6969
Zmarnowali tyle dobrej kukurydzy, SKURWYSYNY JEBANE !!!
Ten Bez Imienia
kurna... to tylko reklama za grube pieniądze, tak pojawiła się "na czasie"...