Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Seks w epoce kamienia

Dodano: 2014-11-09

Wyświetleń: 1955938

Czas trwania: 44:59

Opis materiału Seks w epoce kamienia


         Film przedstawiający efekt spotkań różnych paleolitycznych archaicznych grup ludzkich. Genetyk Svante Paabo od lat bada neandertalskie aDNA (starożytne DNA) i odnajduje jego sekwencje w genomie współcześnie żyjących ludzi. Na podstawie analiz jego zespół dokonał odkrycia nieznanej dotąd kolejnej obok neandertalczyka grupy ludzkiej zamieszkującej w paleolicie Eurazję, denisowiańczyka. Jak się okazuje sekwencje nukleotydów charakterystyczne dla członków tej grupy również są obecne w DNA ludzi współczesnych. Fakt wystąpienia w puli genowej człowieka współczesnego sekwencji neandertalskich i denisowskich wskazuje na uprawianie przez naszych przodków seksu z przedstawicielami tych grup. Oznacza to, że grono naszych przodków należy powiększyć o neandertalczyków i denisowiańczyków, wszyscy jesteśmy hybrydami ... każdy inny wszyscy spokrewnieni.        

Komentarze


pawel sternal
GÓWNO NR 1
hA u Be i
Czarnoskórni nie mają śladów genetycznych? hmmm ktoś tutaj wspomniał z jakiej może być przyczyny, skoro pokazywano różne rasy neandertalczyka. czy to ma zwiążek, że krzyż DNA byl niezgodny ?
Nie Wiem
co ma do tego ten tytuł
Slavic Killer
to nie prawda,mnie stworzył pan jezus
HereWe GoAgain
32:40 schody z "Incepcji"
Stefan Radziszewski
CZŁOWIEK , ZANIM DOSTAŁ SIĘ W ŁAPY REPTILIAN WIEDZIAŁ GDZIE , ŻYJE . AUTOR TEGO FILMU NIE WIE , ALBO SPECJALNIE UKRYWA TAJEMNICE SKRYWANE PRZED NAMI .
Andrzej Zelazowski
o jhezu jakie bzdury toi oni nie maja muzgu
Jerzy Zukrowski
Jak to sie ma do twierdzenia że ludzie zostali stworzeni z rzebra?
Snolli
gdzie ja trafilam?
Leszek Chrabański
Tak to już jest .https://www.youtube.com/watch?v=SNzRu97SEGI