Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Seks w epoce kamienia

Dodano: 2014-11-09

Wyświetleń: 1838201

Czas trwania: 44:59

Opis materiału Seks w epoce kamienia


         Film przedstawiający efekt spotkań różnych paleolitycznych archaicznych grup ludzkich. Genetyk Svante Paabo od lat bada neandertalskie aDNA (starożytne DNA) i odnajduje jego sekwencje w genomie współcześnie żyjących ludzi. Na podstawie analiz jego zespół dokonał odkrycia nieznanej dotąd kolejnej obok neandertalczyka grupy ludzkiej zamieszkującej w paleolicie Eurazję, denisowiańczyka. Jak się okazuje sekwencje nukleotydów charakterystyczne dla członków tej grupy również są obecne w DNA ludzi współczesnych. Fakt wystąpienia w puli genowej człowieka współczesnego sekwencji neandertalskich i denisowskich wskazuje na uprawianie przez naszych przodków seksu z przedstawicielami tych grup. Oznacza to, że grono naszych przodków należy powiększyć o neandertalczyków i denisowiańczyków, wszyscy jesteśmy hybrydami ... każdy inny wszyscy spokrewnieni.        

Komentarze


Snolli
gdzie ja trafilam?
Leszek Chrabański
Tak to już jest .https://www.youtube.com/watch?v=SNzRu97SEGI
Błażej Drąszkowski
Dhs
Wojciech Bartkowski
To dopiero początek tego co wiemy! Może były jeszcze inne podgatunki Homo, a sam gatunek Homo Sapiens mógł występować już 200 a nawet 250 tys. lat temu! Nie wyewoluował w przeciągu ostatnich 40-50 tys. lat z Neandertalczyka, raczej wiele gatunków występowało równocześnie w różnych rejonach.
Stefan Radziszewski
PO PIERWSZE NIE BYŁO EPOKI KAMIENIA ŁUPANEGO . PO DRUGIE ŻADEN SZANUJĄCY SIĘ GENETYK NIE POWIE CI , ŻE MAŁPA I CZŁOWIEK MIELI WSPÓLNEGO PRZODKA , BO TAKIEGO WSPÓLNEGO PRAPRZODKA NIE ZNAJDZIESZ W ŁAŃCUCHU GENETYCZNYM CZŁOWIEKA I MAŁPY. CI CO NAS STWORZYLI ŻYJĄ W CENTRUM ZIEMI , A MY ŻYJEMY NA WEWNĘTRZNEJ SKORUPIE ZIEMI , A SŁOŃCE TO NIE JEST GWIAZDĄ , ALE TWÓR TECHNIKI . JEDNYM SŁOWEM : ZNOWU PIERDOLENIE TRZY PO TRZY!!!
MaTej
Gut gut
BARTOL CHERRY
z tego co mi wiadomo to co obecnie nazywamy pasztetami kiedyś było dla nich podniecające bo samica i tyle im wystarczyło
Jana Jana
Autor filmiku to jaskiniowiec..
Jaro Jaro
7:55 zagipsowal kobiete ..a zdjal i wyszedl murzyn :D xdddd
N1KO
Z 40 minut filmu dowiedziałem się jak wyglądał palec i dwa zęby denisowianczyka.......