Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Closterkeller - Nocarz

Dodano: 2009-10-03

Wyświetleń: 31595

Czas trwania: 06:06

Opis materiału Closterkeller - Nocarz


                 

Komentarze


Monika Wiklik
praca nad tłumaczeniem Nocarza ( polska fantastyka rusza w świat!)  przyprowadziła mnie właśnie tutaj... Sama melodia oddaje treść idealnie... wokal jest ok.
borius Bo
S U P E R  seria książek S U P E R !!!
Malgorzata Zyss
Masz rację, teledyski jest beznadziejny, ale utwór rewelacyjny.
Marcin Barczyński
@slayerpoland666 Ale Nex już się nie liczy jako Winorośla... odkąd [SPOILER SPOILER SPOILER]. Tak jak Vesper już nie liczy się jako Wojownik, niezależnie od strony barykady, odkąd [SPOILER SPOILER SPOILER] ;P (o ile jest tu jeszcze ktoś, kto nie przeczytał całej trylogii...)
KristVladić
A propos teledysku do tego śmiecia antymuzycznego(na oficjalnym koncie Klozetkellera panuje cenzura, nie dziwie się ;D) :D Wody! Toż to niezamierzony, w swoim żenadyźmie, kabarecik. A już na spokojniej, czyż "gotycki" metal z całym tym swoim tandetnym anturażem jest czymś mądrzejszym od rumuńskiego czy niemieckiego disco-dreso? A pani Oxycort na tym treledysku bez przebieranki nawet przecież, mogła by zagrać w video dla jakiegoś III ligowego dance'owego badziewia z Włoch. Ten sam gust.
SrakiZ channel
@DarthKaMar odpowiedz godna zwariowanego wariata
TupacNotoriousThugz
Muzyka z początku jak Nightwish. Wokal jednak nie przypomina Tarji Turunen, ponieważ Tarjia śpiewa dużo głebiej, bardziej wpasowauje się w klimat. Zresztą, nie przesadzajmy =)
katarzyna wierszyllowska
Ku Chwale Nocy, panie poruczniku! /salutuje/ Piosenka budzi dreszszszczeee... - porucznik Kasiula pozdrawia brać i siostrowatość nocarską, winoroślową, naukową i żywieniową! Aha - PRECZ ze Zmierzchem oraz jego "nekst partami".
Thewalldi
I tak trzymać :)
Thewalldi
Jest kisiel w majtach jest fajna książka dla dziewczyn:) Ale w "Nocarzu" o to chyba nie chodzi :)