Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Opis materiału Braun, Sommer i Rola: Kłamstwo o zbrodni w Jedwabnem? Jak tworzy się historię w Polsce III RP? SZOK!


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Roman Dobosz
Dajmy odpór żydom którzy zawsze .żerowali.na innych narodach
Jan Łupinski
Żydzi to najgorszy plugawy naród na Świecie i oni mają czelność oczerniac nas Polaków w czasie 2 wojny światowej Kapo Żydowskie było gorsze od essmanów
Tatulek33
Grzegorzu! Czy jesteś kuzynem żydowskiego Jurka Brauna, który uciekł do Izraela?
Anna Krawczyk
STOPA W MEDIACH NARODOWYCH; https://www.youtube.com/watch?v=CTXMul-Hg4IMarysiu Mikulska ,masz jakąś wzmiankę w tvp, lub innych mediach publicznych.? CZEKAM NA LINK. JESTEM BARDZO CIEKAWA JAK BARDZO MEDIA GŁÓWNEGO ŚCIEKU NAGŁOŚNIŁY TĘ SPRAWĘ I KTO Z PROMINENTÓW ELITY RZĄDZĄCEJ WYSTĄPIŁ W OBRONIE STOPY.----CZEKAM!
Anna Krawczyk
Marysia Mikulska:Droga Marysieńko. Chyba już zapomniałaś że to PIS miał wprowadzić ustawę o sądownictwie, między innymi dlatego żeby nie dochodziło do takich sytuacji że sądy zajmują się duperelami a złodzieje defraudujący miliardy złotych chodzą bezkarnie.I NIE KTO INNY TYLKO PIS SAM UWALIŁ TĄ USTAWĘ NIBY Z POWODU WETA DUDY, A tak naprawdę chodziło tylko o to by pokazać--no widzieliście , chcieliśmy ale się nie udało. ZBYT WIELE NAPRAWDĘ WAŻNYCH SPRAW DLA POLSKI PIS-owi SIĘ NIE UDAJE. I to jest bardzo mocno PODEJRZANE. Druga sprawa ---uczepiłaś się Stopy nie zadając sobie odrobiny pracy na przejrzenie czy rzeczywiście nikt z KONFEDERACJI tym się nie zainteresował. W kilku miejscach wrzuciłam link do filmu w którym------UWAGA!!!! ---nie kto inny ,tylko właśnie PAN GRZEGORZ BRAUN rozmawia ze STOPĄ o tej sytuacji. Nie słyszałam natomiast żeby pan DUDA, MORAWIECKI, czy KACZYŃSKI stanęli w obronie STOPY ( a może coś było w TVP?- nie oglądam telewizji) czy BASI POLESZUK,która została skazana na 3 miesiące i osadzona w więzieniu, bo udrapała policjanta, zbyt gorliwie( po chamsku i z nadużyciem siły)wykonującego swoje obowiązki. WRACAJĄC DO STOPY "PATRIOTKO",Właśnie pan BRAUN zaprasza wszystkich prawych obywateli do sądu na kolejną rozprawę we wtorek o godz 10,30 - 23 kwietnia. Sąd REJONOWY w CZĘSTOCHOWIE UL. DĄBROWSKIEGO. JESTEM PEWNA ŻE JAKO TAK WIELKA OBROŃCZYNI STAWISZ SIĘ TAM JAKO PIERWSZA I USŁYSZYMY CIĘ, A MOŻE NAWET UCHWYCI CIĘ KAMERA MARCINA ROLI.?
Anna Krawczyk
Danny Collins;STANY ZJEDNOCZONE WAS LUBIĄ? DOBRY ŻART. PRZEJĘLIŚCIE WSZYSTKIE NEWRALGICZNE PUNKTY W USA OD BANKÓW NA ENERGETYCE I INFORMATYCE KOŃCZĄC, OKUPUJECIE USA TAK JAK CHCECIE TO ZROBIĆ ZA POMOCĄ SWOICH AGENTÓW W RZĄDZIE Z POLSKĄ . ALE CI NIEPOPRAWNI POLACY ZE SWOIM PATRIOTYZMEM SIĘ NIE PODDAJĄ I ŻADNA PROPAGANDA ANI NAGONKA NA PRO POLSKIE KOALICJE NIE ZDAJE EGZAMINU. ALEŻ WAS SZLAG TRAFIA. POLIN KOŁO NOSA WAM PRZESZŁO?
Maria Xyz
ZYDOSTWO LZE. O JEDWABNEM NICZYM BURA SUKA DLA KASY TE SUKINSYNY Z PRZEDSIEBIOTSTWA HOLOKAUST. WMOWI SWIATU ZE ONI SA KATOLIKAMI A POLACY UKRZYZOWALI JEUSA CHRYSTUSA ZORGANIZOWALI TO PRZEDSIEBIORSTWO ZEBY ZDOBYWAC PIENIADZE BI TYM GNOJKOM NIECHCE SIE PRACOWAC ONI TE SUKINSYNY LUBIA ZYC ZA CUDZE PIENIADZE TO SA NAZISCI POGROBOWCY ADOLFA HITLERA
JÓRAND
Wspaniały duet Braun Sommer, wielki szacunek...
Mike Gawka
Niestety niewysoki mieszkaniec Żoliborza jest zaprzysięgłym filosemitą i dopóki PiS jest przy władzy, nie pozwoli na skuteczne wyjaśnienie zbrodni w Jedwabnem. Publikacja Grossa jest źródłem prawdy objawionej.
Mark Ploddolp
maja09 pisze:"Musimy się przeciwstawić terroryzmowi talmudycznej bandy. Nigdy nie powstanie polin na Ziemi Słowiańskiej. NIE dla okupacji żydo-amerykańskiej (czy raczej chazarskiej) "Musimy, nalezy, powinnismy... i tyle. Ludzie maja to gdzies, tzw. wiekszosc, czyli masy. Ale dlaczego niby nigdy nie powstanie Polin na naszej ziemi? Skad to wiadomo? Kiedy rozmawiam z ludzmi podczas moich podrozy po Polsce, oburzaja sie, denerwuja w tej konkretnej kwestii, ale na drugi dzien robia to co zwykle. Przeciez nie wystarczy krzyknac "Nie", aby zrobic rewolucje. Trzeba miec forse i mozliwosci medialne. Przeciwko nam sa wladze - popisowe i cala reszta poza owymi 4-procentami (blad statystyczny), ktore prawdopodobnie sa od poczatku zakladane przez sluzby (skupiaja wielu wspanialych ludzi, lecz dyrygent chowa sie za kotara - polecam "Lidera" Lysiaka, aby zrozumiec jak sie organizuje zycie opozycjne). JNa poczatek mozna tylko nie kupowac w sklepach towarow z kodem kreskowym 729..Ich wplywy ze sprzedazy spadna o 4%. Dobre i to. Za to wzrosna wplywy niemieckich firm.