Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Jonida Maliqi - Ktheju tokës - Festivali i 57-të i Këngës në RTSH

Dodano: 2018-12-10

Wyświetleń: 218242

Czas trwania: 03:14

Opis materiału Jonida Maliqi - Ktheju tokës - Festivali i 57-të i Këngës në RTSH


         https://www.rtsh.al/
https://www.facebook.com/RadioTelevizioniShqiptarRTSH

Të drejtat mbrohen nga: OnAir.FM
https://www.facebook.com/onairfmnetwork        

Komentarze


Billi Nugraha
idk why, but i prefer this one than the revamped version. it brings soooo much energy
it's Besjani
Better than revamp
GW Computers
Deri tani 176 Serb, Grek dhe shqipetare tradhetare i kane bere "dislike" kenges
Ison Willis
Wonderful Song
Illyrian 1
This wasent in top 3 even lol
Nikolaos Papapaschos
Even if I don‘t understand albanian, it really touched my heart! So powerful!❤️
Drin Kelmendi
E du ket kong 😍
Sara nerkel
Suksese jonida
Florjan Trepca
Kenge koti kshu eshte kur edhe juria spyet asnje eshte bo qeveri ne vete jep cmime kujt ti do bytha labes aurela gace
Nikoleta Buzi
Këngë e veçantë ,teksi shumë i bukur , aktuale , Bravo Jonida. je e. mrekullueshme 💞💞💞💞💞🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹